Ahmet Maranki’de Çikolata Kisti Tedavi Yöntemleri

Çikolata kisti sorununu yaşamakta olan bayanların evleri içerisinde kolaylıkla yapacak oldukları soğan kürü sayesinde kistin iyileşmesi beklenmektedir. Kür 15 gün boyunca kullanılmalıdır.

Ahmet Maranki Çikolata Kisti Kürü

 • 1 tane orta büyüklükte beyaz soğan;
 • 400 gram klorsuz su.

Sizlerde yumurtalık kisti yaşamanız durumunda bunu ortadan kaldırmak amacıyla evinizde bulunan beyaz soğanı kullanmalısınız. Kırmızı ya da mor soğan kullanmanız bu kistlerin tedavisinde fayda etmeyecek olduğunu unutmamalısınız. Soğanın içimi kolay olmasının yanı sıra uygulanması da oldukça basit olmaktadır. 2 su bardağı kadar klorsuz olan suyun kaynatılması gerekmektedir. İçerisine daha önceden büyük eşit parçalara bölmüş olduğunuz soğanı koymanız gerekmektedir. Soğan kaynamakta olan suyun içerisinde beş dakika boyunca kısık ateşte kaynatılmalıdır. Soğan kürünü kullanmak için her zaman klorsuz su tavsiye edilmektedir. Bu kürün yapımı oldukça basit olmaktadır. Ayrıca tadının çok acı olmaması nedeniyle rahatlıkla çikolata kisti yaşamakta olan herkes bu kürü rahat bir şekilde uygulayabilecektir. Sizler de kaynatmış olduğunuz kürün 10 dakika ılımasını bekleyin. Ardından içerisinden soğanları süzdükten sonra kürü sabah ve akşam aç karnına bir bardak içilmesi gerekmektedir. Yaptığınız kürü gün içerisinde bitirmeli ve ertesi güne kalmaması gerekmektedir. Kürün kullanım süresi 15 gün olmaktadır. 15 gün boyunca yaptığınız soğan kürüne 1 hafta ara verilir ve tekrardan 15 gün süresi boyunca çikolata kisti tedavisinde uygulanması gerekmektedir.

Çikolata kisti yaşamakta olan bayanların, yaşadığı problemlerin arasında adet düzensizliği gibi nedenler bulunmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki çikolata kisti yaşamakta olan kişilerin evlerinde yapacak oldukları bir kür sayesinde kolaylıkla hastalığın önüne geçebileceklerini belirtti. Çikolata kisti küçük miyomlar gibi nedenlerden dolayı sorunlar yaşamakta olan kadınların soğan kürü sayesinde bu sorunun üstesinden gelebilecek olduklarını kısa süre içerisinde belirten Ahmet Maranki, evinizde uygulayacak olduğunuz bu yöntem sayesinde sizlerin de çikolata kisti ya da miyomlarınız varsa bunların önüne geçebileceğinizi belirtti.

Kırlangıç Otu Kürü

 • 1 yemek kaşığı kırlangıç otu;
 • 1 tatlı kaşığı bal;
 • 2 su bardağı su.

İki su bardağı kaynamakta olan suyun içerisine, 1 çorba kaşığı kırlangıç otu konularak 10 dakika boyunca kaynatılmalıdır. Ocağın altı kapatılır ve 2 saat boyunca demlenmesi beklenmelidir. Çikolata kisti yaşamakta olan kadınların kırlangıç otu kürünü evlerinde yapabilir ve oldukça başarı elde edebilirler. Kürün 2 saat boyunca demlenmesi sonucunda süzülmelidir. İçerisine 1 tatlı kaşığı organik bal ilave edilmeli ve ardından sabah ve akşamları aç karnına bu kürü 15 gün süresi içerisinde her gün iki defa yemeklerden yarım saat önce içmelisiniz. Kürün kullanım şekli oldukça basit olmaktadır. Bitkisel tedavi uygulayacak olan hanımların kolaylıkla yaptıkları bu kür kısa süre içerisinde hastanın çikolata kisti ya da miyom tedavisinde başarılı olmaktadır.

Hamile ve emziren bayanların uygulaması sakıncalı olabilir.

Kenevir Tohumu

 • 3 çorba kaşığı kenevir tohumu;
 • 200 gram klorsuz su.

Aktarlardan satın alacak olduğunuz kenevir tohumu birçok hastalığı tedavi etmek amacıyla kullanılmaktadır. Çikolata kistine sahip olan bayanların rahatlıkla tüketecek oldukları kenevir tohumunu yapmaları için 3 çorba kaşığı kenevir tohumuna ve 1 su bardağı klorsuz suya ihtiyaçları olacaktır. Bunun için kenevir tohumları suyun içerisinde kaynatılmalıdır. Demlenmesi beklenir ve içerisine tatlandırıcı olarak sadece bal ilave edilmelidir. Şeker hastalarının sade bir şekilde içmeleri önerilir. Keten tohumları süzülür ve sabahları aç karnına kürün tüketilmesi gerekmektedir. Fayda sağlayabilmesi için en az 3 hafta boyunca kürü kullanmanız gerekmektedir.

Keten tohumu çok nadir de olsa bazı kişilerde alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olacaktır. Kızarıklık ve solunum güçlüğü yaşanması durumunda keten tohumu çayını uygulamamanız gerekmektedir.

Bitkisel Çay

 • 15 gram sarı kantaron;
 • 10 gram ısırgan otu;
 • 1 yemek kaşığı bal;
 • Yarım litre su.

Çikolata kistine sahip olan bayanların uzun yıllardır kullanmakta olduğu bu kür tedavi amacıyla oldukça başarılı olmaktadır. Aktardan satın alacak olduğunuz kurutulmuş sarı kantaron ve ısırgan otunun birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı gibi çikolata kisti tedavisinde de oldukça etkili olmaktadır. Kürün tedavi amacıyla uygulamanız için yarım litre klorsuz su ihtiyacınız olacaktır. Suyun kaynatılmasının ardından 15 gram yaklaşık olarak 1.5 yemek kaşığı sarı kantaron otu ve 10 gram yaklaşık olarak 1 çorba kaşığı ısırgan otu konulmalıdır. 10 dakika boyunca kaynar suyun içerisinde pişirilir. Ardından 2 saat boyunca kürün demlenmesi beklenir. Fayda sağlaması için kür süzülür ve ardından içerisine 1 yemek kaşığı bal ilave edilir. Bu kür sabah ve akşam olmak üzere içilmelidir. İçim şekli her zaman yemeklerden yarım saat önce olmalıdır. İçtikten sonra herhangi bir şey yememeniz ve içmemeniz gerekmektedir.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Toplam 2 oy, ortalama: 3,50 en fazla 5)
Loading...
Yorum ekle